דליה מנטבר - האדם מאחורי הפילאטיס בישראל

פילאטיס זה לא רק תרגילים. עבורי, זו דרך חיים.

עבור דליה מנטבר, הפילאטיס זו לא אופנה חולפת. זו דרך חיים. במשך למעלה משלושים שנה, דליה מנטבר שוקדת על הפצת הפילאטיס בישראל. דליה מתמקדת בחיפוש אחר פיתוח וגיוון השיטה, תוך הרחבת רפרטואר התרגילים והתאמתם לקהלים שונים ולצרכי החיים המודרניים.

שיטת הפילאטיס הגיעה לישראל בשנת 1975 עבור ביה"ס למחול "בת דור". שנה לאחר מכן, רכשה דליה מנטבר את הזכויות לשימוש בטכניקה. היא הוסמכה כמאסטר בפילאטיס ע"י Alan Hardman, מי שנחשב לאחד המורים המובילים בעולם, והפכה לבעלת מכון הפילאטיס הראשון בישראל והשלישי בעולם.

האישיות התוססת והדינאמית של דליה בנוסף למחויבות הטוטאלית שלה לקדם את תרבות הפילאטיס בישראל, משכו אליה עם השנים קהל מתעמלים רחב גדול ומגוון. רבים מתלמידיה של דליה, התפתחו והפכו להיות מפיצי השיטה והם כיום מורי פילאטיס עצמאיים וחלקם בעלי מכונים.

הייחודיות של פילאטיס על פי דליה מנטבר היא בהתמקדות באדם, ולא בשריר. כל מתעמל נהנה בעצם משיעור אישי, במסגרתו נבנה לו מערך שיעור מיוחד, המותאם לגילו, אורח חייו, יכולתו הגופנית, ואפילו למצבו הנתון באותו יום. דליה מאמינה שכשהפילאטיס מותאם לחיים שלך, הוא הופך לדרך חיים אנרטית, בריאה וחיונית, המשפיעה על כול רובד באורח החיים שלנו. זה מאפשר לך להגיע לקצה גבול היכולת שלך, ולמתוח אותו קצת יותר. זו הדרך שלך להתפתח. בדרך שלך.

דליה מנטבר היא מאסטר בפילאטיס, בעלת רשת מכוני פילאטיס על פי דליה מנטבר וביה"ס להכשרת מדריכי פילאטיס, ומנחת סדנאות ותוכניות טלוויזיה.

 

מתוך הדיוידי "פילאטיס יום יום" 

ניתן להשיג בכל הסניפים של דליה מנטבר

מתוך הדיוידי "תוצאות מהירות"

ניתן להשיג בכל הסניפים של מנטבר פילאטיס