פילאטיס על פי דליה מנטבר

אצלנו לא מתמקדים בשריר. אנחנו מתמקדים באדם

רשת פילאטיס על פי דליה מנטבר מובילה את תרבות הפילאטיס בישראל משנת 1976.

שיטת הפילאטיס הגיעה לישראל בשנת 1975 עבור ביה"ס למחול "בת דור". שנה לאחר מכן, רכשה דליה מנטבר את הזכויות לשימוש בטכניקה. היא הוסמכה כמאסטר בפילאטיס ע"י Alan Hardman, מי שנחשב לאחד המורים המובילים בעולם, והפכה לבעלת מכון הפילאטיס הראשון בישראל והשלישי בעולם.

עם השנים הבינה דליה מנטבר, שלכל אחד מאיתנו יש אורח חיים שונה. האחד יושב מול המחשב, בעוד השני עובד בעבודה פיסית. מתוך ההבנה שצרכיהם שונים, פיתחה דליה מנטבר שיטת פילאטיס עדכנית ודינאמית, המבוססת על העקרונות הקלאסיים של הטכניקה אך מותאמת לימינו.

ההבדל העיקרי הוא שבפילאטיס על פי דליה מנטבר לא מתמקדים בשריר, אלא באדם: כל מתעמל נהנה בעצם משיעור אישי, במסגרתו נבנה מערך שיעור מיוחד, המותאם לגילו, לאורח חייו, ליכולתו הגופנית, ואפילו למצבו הנתון באותו יום. וכשהפילאטיס מותאם לחיים שלך, הוא הופך לדרך חיים, ומאפשר לך להגיע לקצה גבול היכולת שלך ולמתוח אותו קצת יותר.

זו הדרך להתפתח. בדרך שלך.

רשת פילאטיס על פי דליה מנטבר מונה כיום 3 סניפים: בתל-אביב: מרכז (בני משה), טיומקין וצהלה.

מה שמיוחד ברשת פילאטיס על פי דליה מנטבר הוא הגמישות וההתאמה של השיעורים לצרכים האישיים שלך. דליה מנטבר וצוות המדריכים המקצועי והמיומן מתמקדים בחיפוש מתמיד אחר פיתוח וגיוון השיטה.

ברשת מגוון גדול של שיעורים ייחודיים, המועברים ע"י צוות מדריכים מקצועיים שכולם בוגרי בית-הספר להכשרת מדריכים של דליה מנטבר. בית הספר נועד להכשיר את מדריכי העתיד של הפילאטיס בישראל ולהפוך אותם למורים לחיים תוך הבנת גוף האדם ורגישות לצרכיו.

השיעורים נערכים באופן פרטני בקבוצה קטנה. המדריך בונה לך מערך שיעור מיוחד, בהתאם לגופך ויכולתך ומלווה אותך מקרוב.

רבים מלקוחותינו מתפתחים איתנו כבר 15 ו - 20 שנים, ומעניקים לעצמם תחושה טובה, גוף מאוזן, ואימון מאתגר ומהנה באווירה אינטימית וחברית.

הרשת חברה בארגון ה-PMA) Pilates Method Alliance), ארגון בינלאומי המאגד ומוביל את הפילאטיס בעולם.

תעודת החברות של בית הספר בארגון ה - Pilates Method Alliance.

תעודה שקיבלה דליה מ - אלן הרדמן.

שיקום מכאבים ופציעות

פילאטיס לנשים בהריון

פילאטיס לבני נוער

פילאטיס לרוכבי אופניים