על המדף

Dalia_Mantver_Products_90

פילאטיס יום יום

פילאטיס הוא לא רק אוסף של תרגילים. פילאטיס זה דרך חיים. מכיוון שאורח החיים לא תמיד מאפשר הגעה לאימון, DVD זה מהווה את הבסיס לעבודה יומיומית בזמנים הנוחים לך.

100 ₪

Dalia_Mantver_Products_10

פילאטיס לתוצאות מהירות

DVD המתאים לכל אחד הרוצה תוצאות מהירות: לקראת הקיץ, לפני אירוע, אחרי לידה ועוד. אימון גופני מאתגר, קצבי ואינטנסיבי המאפשר תוצאות מהירות במיוחד.

100 ₪

Dalia_Mantver_Products_8

פילאטיס לנשים בהריון

ההתמדה בפילאטיס במהלך ההריון משפרת את תהליך הלידה ואת החזרה לגוף פעיל וחטוב. הDVD מכסה את תקופת ההריון ומכין את הגוף להתמודדות עם החוויה כולה.

100 ₪

כדור פילאטיס קטן

לכדור הקטן שימושים רבים ומגוונים באימוני הפילאטיס ובינהם תירגול היציבה, שיפור שיווי המשקל ואף עיסוי. קוטרו של הכדור הקטן 10 ס”מ ואפשר לנפחו.

50 ₪

כדור פילאטיס גדול

כדור הפיזיו תופס מקום מרכזי בעולם הפילאטיס ומוסיף לאימון ענין והנאה. הכדור מאפשר למקד את האימון בחיזוק היציבה, שיווי המשקל ומסייע לגוף לחזק את שרירי הליבה.

185 ₪

מזרן פילאטיס מקצועי

המזרן המקצועי עשוי במידות המתאימות לגוף. הוא מספק לגוף תמיכה, מונע החלקה, דוחה רטיבות ונוח לניקוי. המזרן עשוי מחומרים אקולוגיים וידידותיים לסביבה.

270 ₪

גליל פילאטיס מקצועי

הגליל עמיד ועשוי פולימר יחודי שמחזירו תמיד לצורתו המקורית. הוא מגיע בקשיות בינונית, מחוספס למניעת החלקה אך נעים למגע. שימושו הנוסף הוא במתיחה ועיסוי של השרירים.

240 ₪

טבעת פיזיקל

טבעת האולטרא-פיט היא טבעת הפילאטיס הנפוצה בעולם ומתאימה לכל תרגול, מקצועי כביתי. הטבעת עשויה פלסטיק מצופה בגומי נעים למגע והידיות מרופדות ונוחות לשימוש.

150 ₪

טבעת מיני פיזיקל

טבעת המיני קלה ונוחה עם רפידות מבחוץ ומבפנים. קוטרה קטן ב 8 ס”מ, ועצמת התנגדותה מוקטנת. מתאימה לבעלי מבנה גוף קטן, למתחילים ולתרגילים המבוצעים ברגליים ישרות.

120 ₪

גומית פילאטיס

לגומיות האימון האישיות שימושים רבים בעת אימון הפילאטיס או בעבודת שיקום הגוף. אורכה של הגומיה הוא מטר וחצי והיא עמידה ואלסטית במיוחד.

50 ₪

סגירת תפריט
דילוג לתוכן