סדרת אימוני הDVD הפופולארית של דליה מנטבר עכשיו בגרסת ישירות אצלכם במייל

פילאטיס יום יום - לגיל השלישי

המתכון לחיים טובים יותר הוא בהתמדה ובשגרת אימון יומיומי.

פילאטיס הוא לא רק אוסף של תרגילים ומתיחות לחיזוק, ייצוב וחיטוב הגוף. זו דרך חיים מכיוון שאורח החיים הדינאמי שלנו, לא תמיד מאפשר הגעה לאימון. DVD זה מהווה את הבסיס החשוב לעבודה יומיומית בדרך, ובשעה שמתאימה לך: במהלך היום עם בן/בת הזוג והילדים, השכם בבוקר, מאוחר בלילה, בנסיעות עבודה/חופשה בארץ או בחו”ל וכו’. אימון יומיומי חשוב ביותר לאנרגיה ולהרגשה הטובה במהלך היום, בכל יום.

פילאטיס 4X4 - יורדים מידה תוך 4 שבועות

לפניך קלטת כושר ייחודית, שתשנה את מידות גופך ותשפר פלאים את כושרך הגופני תוך ארבעה שבועות בלבד. כל שעליך לעשות הוא לפנות 35 דקות מזמנך, 4 פעמים בשבוע במשך 4 שבועות. אחר כך תיראי כל כך טוב, עד כי ממילא לא תרצי להפסיק.

קלטת הכושר של דליה מנטבר, האורים והתומים של הכושר הגופני ועיצוב הגוף בישראל, מגישה לך לראשונה תוכנית אינטנסיבית מהירה שתעצב את גופך, בזמנך הפנוי מבלי לצאת מהבית.

האימון, הנמשך 34 דקות אינטנסיביות, מתחיל בחימום אירובי לסיבולת לב-ריאה ולשריפת שומנים, ממשיך בתרגילי מתיחות, בחיזוק הבטן והמותניים, הישבן והירכיים, הזרועות והגב ובסוף מתיחות לשיחרור. כל הגוף זוכה לתשומת לב מיוחדת ומעצבת.

התוצאה- גוף חטוב וצר יותר מאי-פעם. שרירים ארוכים ומהודקים בירכיים ובזרועות, בטן שטוחה, ישבן גבוה וגף זקוף.

פילאטיס לתוצאות מהירות

בDVD מועבר אימון גופני מאתגר, קצבי, אינטניסיבי וממוקד ששם דגש על האזורים הבעייתים בגוף (ישבן, זרועות, בטן). האימון האינטנסיבי מאפשר תוצאות מהירות, חיזוק הגמשה ויציבות הגוף, ירידה בהיקפים ובעיקר – מעניק אנרגיות חדשות והרגשה טובה לאורך כל היום.

הDVD מתאים לכל אחד שרוצה תוצאות מהירות לקראת הקיץ, לפני אירוע, לנשים אחרי לידה, לחזרה לגזרה ועוד.

פילאטיס לנשים בהריון

אימון גופני מבוקר ונכון חשוב ביותר לתקופת ההריון ולתקופת ההתאוששות שלאחריה. ההתמדה בפילאטיס בזמן ההריון משפרת את תהליך הלידה עצמו ואת החזרה לגוף פעיל וחטוב.

בDVD פילאטיס לנשים בהריון, ניתן מענה למצבים השינויים והתופעות של ההריון תוך לימוד הגוף להתמודד בכל פרק זמן נתון עם שינויים אלה. זו ההכנה האופטימאלית של הגוף והנפש לקראת האתגר הגופני של הלידה והאימהות.

תוספת בונוס בקלטת: תרגילים לאחר הלידה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן